fbpx

Me oleme siin, et Sinu veebileht uuele tasemele aidata!

  • Strateegiline Visioon
  • SEO
  • Sotsiaalmeedia turundus
  • Veebiarendus
  • Konsultatsioon

Tänapäeva maailm baseerub üha enam ja enam arvutitele. See tähendab, et meie tulevik on suuresti seotud digitaalmaailmaga.

Selleks, et sellises tulevikus ettevõtted ellu jääksid, peavad nad pidevalt mõtlema, kuidas oma süsteemi järiepidevalt arendada, et ajaga kaasas käia ja nähtav olla!

Viime sind süvitsi, kuidas luua oma kontendile sisu, mis ka päriselt muudaks külmad kliendid soojaks ja kuidas neile teha pakkumine millest nad keelduda ei suuda! Me näitame teile selles süsteemis igat elementi ja läheme süvitsi miks just selline lahendus kõige parem on!

Õpetame sulle kuidas koguda oma potentsiaalsete klientide kohta infot, ja kuidas see info enda kasuks tööle panna!

Avasta!

Sammud Mida teeme

Selleks, et saada aru meie teekonnast anname lühikese kolme sammulise visuaalse näidise.

01 Konsulatatsioon+ Analüüs

Teeme kindlaks kuidas saame aidata ja kas saame aidata

02 Koostöö

Kui leiame ühise tee, siis saame alustada koostööga.

03 Tulemus

Vastavalt koostöös paika pandud ootustele ja prognoosidele näeme ka oodatavaid tulemusi.

Kuidas Timeffect on üldse alguse saanud?

Meie Teekond

Timeffect sai ideelise alguse 2019 aastal. Enne seda olime testinud ja proovinud ise erinevaid veebilehti, kus testisime enda teoreetilisi teadmisi.

Uuendused süsteemis ja teenustes

2021 oli 180 kraadiline pööre meie jaoks ning tulime välja süsteemiga, mis annab väärtust ettevõtele, kellega me koostööd teeme. Meil on olnud au aidata erieva taustaga partnereid ja oleme tänulikud meie usaldamise eest!

Ideest ja testimisest areneb ettevõte nimega Timeffect

2020 lõpp oli see aeg, kus Timeffectist arenes välja täis energiat ja elujõudu ettevõte. Siin valmis ka meie täiustatud koduleht, koos teenuste ja pakkumistega. Esimesed koostööd said alguse just siin.

Idee külvamine

Siit sai alguse meie teekond. 2019 ei olnud Timeffecti ametlik algus aga see oli aeg, kus oli alles testimis faas ja siis me veel mingeid teenuseid ei pakkunud.

Kes kuuluvad meie meeskonda?

Meie Meeskond

Timeffect on turundusagentuur, mis koosneb noorest meeskonnast, kelle soov on parandada ettevõtete kvaliteeti veebimaailmas. Me oleme loonud selleks vastava platvormi, et seda teha parimal ja efektiivsemal moel. Miks raisata enda väärtuslikku aega tegevusele, mis rööviks ettevõtetelt energiat, tööjõudu ja ressursse

Martin Õunap
Martin Õunap

Strateeg

Joosep Laus
Joosep Laus

Projektijuht

image
image
image
image
image