Me oleme siin, et Sinu veebileht uuele tasemele aidata!

  • Tarkvaraarendus
  • SEO
  • Sotsiaalmeedia turundus
  • Veebiarendus

Mis juhtuks kui sinu veebileht domineerib ja paikneb toiduahela tipus ning tõmbab igapäevaselt uusi kliente nagu segane? Jah…täpselt nii. See on täpipealt see mida me igapäevaselt Timeffectis teeme.

Timeffect on pühendunud ehitamaks veebilehti, mis ka päriselt aitavad ettevõtetel kasvada! Me mitte ei ehita ainult veebilehti mis müüvad, vaid parandame veebilehtede UX ja UI ning loome automatiseeritud süsteeme, mis aitavad ettevõttel aega kokku hoida ning protsessi kergemaks muuta.

Meie innovatiivsed lahendused aitavad ettevõtetel kasvada läbi erinevate turundusmudelite ning seda platvormist sõltumata. Me leiame, et veebimaailmas kohal- ja nähtavalolek muutub igapäevaselt aina olulisemaks ning iga ettevõte, kes soovib kasvada ja skaleerida ei tohiks sellest laevast maha jääda!

Avasta!

Sammud Mida teeme

Selleks, et saada aru meie teekonnast anname lühikese kolme sammulise visuaalse näidise.

01 Konsulatatsioon+ Analüüs

Teeme kindlaks kuidas saame aidata ja kas saame aidata

02 Koostöö

Kui leiame ühise tee, siis saame alustada koostööga.

03 Tulemus

Vastavalt koostöös paika pandud ootustele ja prognoosidele näeme ka oodatavaid tulemusi.

Kuidas Timeffect on üldse alguse saanud?

Meie Teekond

Timeffect sai ideelise alguse 2019 aastal. Enne seda olime testinud ja proovinud ise erinevaid veebilehti, kus testisime enda teoreetilisi teadmisi.

Tarkvaraarendused ning välisturg

Hakkasime tegelema ka tarkvaraarendusega. Ehitasime esimesed automaatsed pluginad ning süsteemid, mis tegid ettevõtte ja kliendi suhtlust tunduvamalt lihtsamaks! Lisaks sellele sisenesime välisturule.

Uuendused süsteemis ja teenustes

2021 oli 180 kraadiline pööre meie jaoks ning tulime välja süsteemiga, mis annab väärtust ettevõtele, kellega me koostööd teeme. Meil on olnud au aidata erieva taustaga partnereid ja oleme tänulikud meie usaldamise eest!

Ideest ja testimisest areneb ettevõte nimega Timeffect

2020 lõpp oli see aeg, kus Timeffectist arenes välja täis energiat ja elujõudu ettevõte. Siin valmis ka meie täiustatud koduleht, koos teenuste ja pakkumistega. Esimesed koostööd said alguse just siin.

Idee külvamine

Siit sai alguse meie teekond. 2019 ei olnud Timeffecti ametlik algus aga see oli aeg, kus oli alles testimis faas ja siis me veel mingeid teenuseid ei pakkunud.

Kes kuuluvad meie meeskonda?

Meie Meeskond

Timeffect on turundusagentuur, mis koosneb noorest meeskonnast, kelle soov on parandada ettevõtete kvaliteeti veebimaailmas. Me oleme loonud selleks vastava platvormi, et seda teha parimal ja efektiivsemal moel. Miks raisata enda väärtuslikku aega tegevusele, mis rööviks ettevõtetelt energiat, tööjõudu ja ressursse

Martin Õunap
Martin Õunap

Strateeg

Joosep Laus
Joosep Laus

Projektijuht

image
image
image
image
image