Elame kahekümne esimesel sajandil, ehk muutuste ajastul, kus iga päev lisandub interneti avarustesse umbes 500 000 uut veebilehte. Kõik need inimesed alustavad ja loovad lehed mingi kindla eesmärgiga, kes alustab uut ettevõtet, blogi, või e-poodi.

Loe täpsemalt

Tänapäeval peaks igale ühele selge olema, miks on vajalik olla sotsiaalmeedias nähtav. Sinu veebileht ja sotsiaalmeedia on justkui sinu ettevõtte digitaalne visiitkaart, mis annab külastajale esmamulje sinu brändi tegemistest. 

Loe täpsemalt

Sotsiaalmeedia on tänapäeval üks võimsamaid turundus platvorme, mis on kasulik igas suuruses ettevõtetele, jõudmaks oma toodete või teenustega unelmate kliendini. Kui sinu ettevõtet ei eksisteeri hetkel sotsiaalmeedia maailmas, siis oled sa vaikselt rongist maha jäämas.

Loe täpsemalt

Järjest enam räägitakse sotsiaalmeedia turundusest. Mida enam me tulevikku lähme seda enam muutub meie tegevus internetile tuginevaks. Kui me otsime midagi, siis mida me teeme? Me googledame seda, lihtne ning saame miljon vastust vaid paari sekundiga. Aga kuidas paista sellest suurest massist välja? Mida peaks selleks tegema?

Loe täpsemalt

Tänapäeval saab üha aktuaalsemaks internetis reklaami tegemine ja läbi selle oma ettevõtte edu loomine. Internet annab aluse uutel ettevõtetel leida uusi kliente, tuua end esile ehk näidata, et nad eksisteerivad. Lisaks sellele pööratakse üha rohkem tähelepanu disainile.

Loe täpsemalt