Pay-Per-Click” turundus on tänapäeval üks levinumaid ja kiiremaid viise kuidas jõuda just nende klientideni, kes on näljased millegi kindla järele!

Mis on Pay-Per-Click ehk kliki turundus?

Kliki turundus ehk PPC on turundus mudel, kus ettevõte maksab platvormile iga kord mingi summa, kui keegi vajutab nende reklaamile.

Search Intent (otsingu kavatsus) – Kliki turunduse viise on mitmeid, kuid kõige enam levinud on meetod mis keskendub peaasjalikult sellele mida inimesed internetiavarustes otsivad.

Keywords – Kui kasutad õigeid võtmesõnu siis on sul võimalik jõuda just selle sihtgrupini kus paiknevad potentsiaalsed kliendid.

Kuidas Pay-per-click turundus töötab?

Nagu eelnevalt mainitud, siis turundaja maksab platvormile iga kord kui keegi nende reklaami peale klikib. Siiski ei käi asi lihtsalt nii, et kes rohkem maksab see võidab.

Kogu Google PPC süsteem on üles ehitatud täiesti automatiseeritud programmile. See süsteem paneb võtmesõnad omavahel konkureerima, mida võib nimetada väikest viisi oksjoniks. Seal defineerib programm ära, millised võtmesõnad on asjakohased ja millised mitte, ning seejärel otsustatakse milliseid reklaame näidatakse rohkem ja milliseid vähem.

Ühtlasi kulutab PPC paljude ettevõtete turundus eelarvet, kuna neil puudub süsteem millele tugineda.

Miks peaks üldse PPC kasutama?

PPC on hea moodus kuidas jõuda kiiresti suure hulga inimesteni, kellele võiks just sinu pakutud toode või teenus huvi pakkuda. Lisaks sellele saab oma vahel kokku viia PPC ja maandumislehe. Ehk kui need kaks tegurit õigesti üles ehitada ja omavahel kokku panna, saad sa luua väga tugeva automatiseeritud süsteemi, mis toob sisse üha uusi potentsiaalseid kliente. Läbi PPC saad sa viia inimesteni oma tugeva maandumislehe mis sisaldab lahendusi ettenähtud sihtgrupi probleemidele. 

PPC võimalused

See võimaldab sul viia oma reklaamid just nende klientideni, kes on teadlikud oma probleemist ja otsivad sellele lahendust!

Kui sul on aktiivselt tegelev ettevõte ja sa ei hiilga oma SEO poolest, siis on see just see millele sa mõelda võiks.

Ilma PPC kampaaniate jätad palju võimalusi kasutamata ja läbi selle annad eelise oma konkurentidele.

Tahaksid jõuda enda konkurentidest ette?


Anna endale uus võimalus!