Pay-Per-Click” turundus on tänapäeval üks levinumaid ja kiiremaid viise kuidas jõuda just nende klientideni, kes on näljased millegi kindla järele!

Mis on Pay-Per-Click ehk kliki turundus?

Kliki turundus ehk PPC on turundus mudel, kus ettevõte maksab platvormile iga kord mingi summa, kui keegi vajutab nende reklaamile.

Search Intent (otsingu kavatsus) – Kliki turunduse viise on mitmeid, kuid kõige enam levinud on meetod mis keskendub peaasjalikult sellele mida inimesed internetiavarustes otsivad.

Keywords – Kui kasutad õigeid võtmesõnu siis on sul võimalik jõuda just selle sihtgrupini kus paiknevad potentsiaalsed kliendid.

Kuidas Pay-per-click turundus töötab?

Nagu eelnevalt mainitud, siis turundaja maksab platvormile iga kord kui keegi nende reklaami peale klikib. Siiski ei käi asi lihtsalt nii, et kes rohkem maksab see võidab.

Kogu Google PPC süsteem on üles ehitatud täiesti automatiseeritud programmile. See süsteem paneb võtmesõnad omavahel konkureerima, mida võib nimetada väikest viisi oksjoniks. Seal defineerib programm ära, millised võtmesõnad on asjakohased ja millised mitte, ning seejärel otsustatakse milliseid reklaame näidatakse rohkem ja milliseid vähem.

Ühtlasi kulutab PPC paljude ettevõtete turundus eelarvet, kuna neil puudub süsteem millele tugineda.

Miks peaks üldse PPC kasutama?

PPC on hea moodus kuidas jõuda kiiresti suure hulga inimesteni, kellele võiks just sinu pakutud toode või teenus huvi pakkuda. Lisaks sellele saab oma vahel kokku viia PPC ja maandumislehe. Ehk kui need kaks tegurit õigesti üles ehitada ja omavahel kokku panna, saad sa luua väga tugeva automatiseeritud süsteemi, mis toob sisse üha uusi potentsiaalseid kliente. Läbi PPC saad sa viia inimesteni oma tugeva maandumislehe mis sisaldab lahendusi ettenähtud sihtgrupi probleemidele. 

Meie aitame

Võimalik, et oled minevikus juba ise näiteks Googles reklaami teinud ja julged väita, et sellest ei ole mingit tolku. Kui eelnev jutt oli sulle tuttav, siis ilmselt lähenesid asjale valesti.

Kuidas me aitame?

Me ei keskendu lihtsalt reklaamile, vaid vaatame asja kui tervikut. See tähendab seda, et me alustame sealt kus tegelikult 99% kordadest probleem aset leiab. See on just veebileht! Me optimeerime su veebilehe ümber nii, et inimesed kes seda külastavad võtaks ka sealt midagi kaasa! Tänu sellele muudad sa oma PPC kampaaniad kasumlikuks.

Suurim viga mida tehakse

Enamus tahavad sellised kampaaniaid ise luua ja ka läbi viia. Teadmata, kuidas tegelikult inimestele läheneda ja kuidas läbi liikuvuse ettevõtet kasvatada! Isegi paljud agentuurid, kes pakuvad PPC teenust, keskenduvad peaasjalikult ainult klikkidele ja liikuvusele, mille nad sinu soovitud leheni toovad.

Teadmata, kuidas tegelikult luua kasumlikku ja automatiseeritud süsteemi, mis viiks ettevõtte uuele tasemele!

Me tutvustame sulle süsteemi, kuidas jõuda ka kõige külmemate klientideni, kuidas optimeerida veebileht nii, et sa ei põletaks oma raha ilma asjata ja millist rolli mängib sinu ettevõttes väärtus ja kuidas see enda kasuks pöörata!

PPC võimalused

See võimaldab sul viia oma reklaamid just nende klientideni, kes on teadlikud oma probleemist ja otsivad sellele lahendust!

Kui sul on aktiivselt tegelev ettevõte ja sa ei hiilga oma SEO poolest, siis on see just see millele sa mõelda võiks.

Ilma PPC kampaaniate jätad palju võimalusi kasutamata ja läbi selle annad eelise oma konkurentidele.

VÕTA JULGELT ÜHENDUST


Soovid enda Pay-Per-Click” turundus kohta rohkem teada saada?