Kodulehe optimeerimine

Miks peaks SEO-sse investeerima? 
SEO on sageli alahinnatud, kuigi see on üks parimaid investeeringuid mis on ettevõtte jaoks kriitilise tähtsusega 

Kõige lihtsam seletus SEO-le (search engine optimization) oleks see, et see näitab kui hästi sinu koduleht on optimeeritud vastavalt kindlatele märksõnadele, mis aitavad sind Googlest üles leida. Tänu sellele saab tõsta veebilehe kvaliteeti ning samaaegselt ka külastajate kvantiteeti.

Kuidas see töötab?

  • TASUTA SEO Audit : Esimese asjana käime koos sinuga üle sinu veebilehe, kus jagame omapoolseid mõtteid, hindame veebilehe hetke seisu, näitame kus leht hetkel Google avarustes paikneb ning räägime ausalt kui suures mahus tööd üldse teha tuleks. Siit saad põhjaliku ülevaate koos meie poolsete soovitustega.
  • PLAANI Koostamine : Koostame “step by step” sõjaplaani, kus näitame milliste etappidena koostöö välja näeb. See kõik on vajalik selleks, et luua kindel süsteem kuidas turul silma paista. Räägime iga punkti konkreetselt lahti, et ka sinul oleks täpne ülevaade ja arusaam kogu protsessist.
  • KOOSTÖÖ : Töö algab täpselt selle sama plaani alusel, mille eelnevalt välja töötasime. Tagame sulle pideva ülevaate ning hoiame pidevat suhtlust. Meie jaoks on oluline meie ja kliendi vaheline suhtlus, sest see tagab kõige efektiivsema ja parima koostöö. Kaasame sind protsessi selleks, et sul oleks pidev ülevaade ning arusaam tööprotsessist.

SEO vs Google reklaam

Goole Reklaam saab AINULT 4-6% kogu klikkidest, samalajal kui sul on SEO-ga võimalus saada 90%+ TERVEST TURUST

  • Google reklaam on kiirtee kõige magusamate viljade juurde mis on hea, kuid pikasperspektiivis maksad igapäev üha rohkem ja rohkem raha. Seda kõike sellepärast, et Google reklaami ühe kliki hind on tõusnud viimase kahe aastaga 244% ning jätkab oma tõusu sama jõudsalt. Lisaks saab tulla mingi suurem ettevõte kes sööb sind ja sinu reklaamieelarve lihtsalt välja!
  • SEO on investeering oma ettevõtte digimaailma, millega hoiad palju raha kokku. Ainu üksi SEO-sse mitte investeerimine on kulukas, sest sa jätad praktiliselt 90% oma turust kasutamata. Kui sa ei paikne esilehel oma kõige olulistemate märksõnadega, siis sind praktiliselt ei eksisteeri! Lisaks, investeerides SEO-sse ei ole võimalik mingil teisel ettevõttel ennast sinust niisama mööda osta. Ning kui su leht paikneb juba ilusti esilehel, siis ei maksa sa mitte ühtegi kliki eest.

Miks peaks enda aega üldse SEO-le kulutama?

Umbes 55% ostuotsustest tehakse lehtedel, mis on leitud läbi otsingumootorite. See loob ka hea ülevaate sellest, et läbi SEO sihid sa inimesi, kes on teadlikud oma probleemist ja otsivad sellele aktiivselt lahendust.

Mis on seo?

Esimene positsioon Google otsingu tulemuste lehel (SERP) saab 33% kõikidest klikkidest, edaspidi teine positsioon 17%, kolmas 11%, neljas 7% ja viimane ehk 10 positsioon juba ainult 1-1.5% kõikidest klikkidest.

Otsingumootoril on kolm olulist funktsiooni

  1. Google robot : Otsib internetist kontenti, käib üle koodid ning URL lingid.
  2. Indeks kogub ja organiseerib sisu millele robot on ligipääsenud.
  3. Positsioon : Võimaldades inimeste sisu, mida nad otsivad ehk see mida inimene Googles otsib vastavalt ka tema soovidele!

Mida robot otsib?

See on otsimis protsess, mida otsingumootor kasutab saates välja nö robotid (tuntud kui ämblikud) sellest, et otsida uut kontenti ehk sisu. Kontent võib tähendada veebilehte, pilti, videot, pdf – pole vahet mis formaadis, aga see on leitav lingina.