Nõustamine, mis annab võimaluse vaadata lahendustele teise nurga alt!

Kui ettevõte on veebimaailmas siis selleks, et silma paista peab olema atraktiivne, müük ja klientide külastatavus peab olema tasakaalus ja arusaadav/lihtne külastajatele, kes satuvad läbi otsingumootori leheküljele.

Konsultatsioonide eesmärk on aidata erinevate strateegiate väljatöötamisel (SEO ja turunduse), anda nõustamisi ning aidata erinevate lahenduste väljatöötamisega.

Kuidas see Töötab?

  • Tasuta 30-minutline konsultatsioon, et saada aru kas ja kuidas koostööd alustada. Kui ei leia ühist teed, siis meie eesmärk on anda võimalikult palju väärtust selle 30 minuti sees, mida saab iga ettevõte iseseisvalt praktiseerida. Kui aga meie teed ühtivad, siis saame alustada koostööga.
  • Koostöö: koostöö olemus ja sisu (ehk mis moodi me täpsemalt abi anname) sõltub eelnevalt kokku lepitud kõnest. Aga kui mõelda konkreetselt SEO konsultatsioonile siis: ülesanne on luua veebilehekülje SEO strateegia, mis põhineb otsingusõna märksõnade mahul ja fraasil, et toetada brändi ja tooteid, mida klient otsib. SEO ekspert saab suunata SEO strateegiat tootelehtede loomiseks, et veebilehe sisu veelgi paremaks muuta.
  • Lõpptulemus: Selleks, et koostöö oleks võimalikult efektiivne, siis alguses on meiega koos prooviperiood, et näha kui hästi me kokku sobime ja kuidas töö sujub. Seda põhjusega, et tagada kliendile parim teenus.

Kuidas esimene TASUTA konsultatsioon toimub?

  • Tee kindlaks ja uur meie kohta ning siis ostustage, kas aja veetmine meiega rääkides on kasulik meile mõlemale. Tee enne kindlaks millega abi oleks vaja või mille suhtes on küsimusi. Mõtle hoolikalt läbi!
  • Kirjuta meile ja lepime kokku aja millal konsultatioon aset leiaks. Nagu võite ette kujutada, siis räägime paljude, paljude inimestega – iga päev. Kalender on tihe, kuid alati leiab vajaliku aja. Valige endale sobiv aeg ja plaanige meie kohtumise ajal Google meetsi/zoomi kaudu videovestlust pidada. Usume, et näost näkku kontakt on parim viis suhete loomiseks.
  • Videokõne – Kui soovite, saame vaadata teie veebilehte ja öelda, mida ma näeme, mida korrigeerida ja mida teha. Saame ahref-i ja SEMRush-i platvormi tulemusi näidata ja koos andmeid arutada. Eelkõige tahakime teada, kuidas arvate, et saame teid aidata? Mis on teie praegused väljakutsed? Mida olete proovinud? Mis on teie eesmärgid?

SEO on pidev protess

SEO protsess on järjepidev protsess ja tulemusi ei saa kahjuks saavutada üleöö, kuna tulemuste nägemine võtab aega. Tõde on aga see, et SEO mängib veebiturunduse mõistes võtme tähtsusega rolli. Selleks on lausa hädavajalik olla kursis Google’i pidevalt muutuvate algoritmidega, vastasel juhul võib SEO-ga dramaatiliselt kaotada! See on ka põhjus miks on oluline kohtuda SEO konsultandiga igakuiselt, et töötada välja igakuise veebilehe korrigeerimised ja parandused.