Meist

Timeffect OÜ sai alguse tänu projektile, milleks oli vaja süveneda turundusmaailma.

Tänapäeva maailm baseerub üha enam ja enam arvutitele. See tähendab, et meie tulevik on suuresti seotud digitaalmaailmaga.

Selleks, et sellises tulevikus saaksid ettevõtted ellu jääda, peab pidevalt mõtlema, kuidas oma süsteeme järjepidevalt arendada, ajaga kaasas käia ja olla nähtav!

Siinkohal tuleme mängu meie

Timeffect oskab aidata ka kõige väiksematel ettevõttetel suurte kõrval silma paista. Me aitame nii väikestel, kui ka suurtel ettevõtetel oma digitaalturul domineerida ja näitame neile millised võimalused on selleks, et tänapäeva hallist massist eristuda!

näitame kuidas kasvatada teie lehel liikuvust, nii orgaaniliselt kui ka läbi reklaami.

Viime Teid süvitsi detailidesse selleks, et aru saada kuidas luua oma kontentile sisu, mis ka päriselt muudaks külmad kliendid soojaks ja kuidas neile teha pakkumine millest on raske keelduda! Me näitame teile selle süsteemi igat elementi ja läheme süvitsi saades vastuse küsimusele: “Miks on just selline lahendus kõige parem!?”

Õpetame kuidas koguda oma potentsiaalsete klientide kohta infot ja kuidas see info enda kasuks tööle panna!

Sooviksid teada kuidas me just sind aidata saaksime?

Kui tunnete, et olete kasvõi veidikene huvitatud meie pakutavatest ideedest ning kuidas me neid asju just teie ettevõtte peal rakendaks, siis võtke julgelt ühendust!

Pakume teile täiesti tasuta 30 minutilist konsultatsiooni kõne, kus käime üle teie ettevõtte nõrgad kohad, kuidas neid parandada, mis lahendus on parim ja seejärel saate ise otsustada kuidas edasi minna soovite!

PS – Pea meeles, et see ei ole kiirtee miljonini vaid protsess, kuhu tuleb pühendada oma aega ja raha! Protsess, mis viib sind oma turul tippu ja õpetab sulle kuidas seda domineerida. Selleks, et see teekond sul võimalikult lihtsalt kulgeks olemegi olemas meie!

8

Lõpetatud veebi projekti

435

Kirjutatud artiklit

5

Sotsiaalmeedia projekti