Facebookil on ligikaudu 1.4 miljardit kasutajat, kes kasutavad seda igapäevaselt.

Mis on sotsiaalmeedia turundus?

Kõige lihtsamalt öeldes on sotsiaalmeedia turundus üks turunduse osa internetimaailmas. Sotsiaal turunduse peamine eesmärk peaks olema tuua oma kodulehele külastajaid, kes tegelikult on juba potentsiaalsed kliendid.

See tähendab seda, et kui minna rohkem süvitsi detailidega, siis eesmärk on läbi sotsiaalmeedia viia inimesteni sisu, mis vastab nende probleemidele või murdele.

Läbimõeldud informatiivse konteksti näevad inimesed sinu ettevõttes väärtus, mitte järjekordset suurte lubadustega ettevõtet kelle väljatoodud lahendused ei vasta kontenti sisuga ja kokkuvõttes oled lihtsalt raisanud oma aega.

Miks ettevõtted peaksid kasutama sotsiaalmeediat?

Alustame ühest kõige olulisemast punktist milleks on suur hulk uusi potentsiaalseid kliente. Läbi sotsiaalmeedia turunduse on sul võimalik jõuda inimesteni, kes ei ole sinu ettevõttest veel midagi kuulnud.

Näiteks ligikaudu 60% Instagrami kasutajatest väidavad, et avastavad tänu sellisele turundus meetodile pidevalt uusi tooteid ja teenuseid.

Sotisaalmeedia on ideaalne kanal, kus näidata oma tehtud tööd. Lihtne viis jagamaks rahulolevate klientide positiivseid tagasisidet. Sellega tagab klientidele veelgi rohkem kindlustunnet, et just sinu ettevõte on parim valik. Kliendid vajavad rohkelt informatsiooni valiku kinnitamiseks ning sotsiaalmeedia annab selleks lisavahendeid.

Kui korraks jätta kõrvale turundus ja reklaamide loomine, siis sotsiaalmeedia on koht, kus oma klientide ja jälgijatega suhelda. Luues pidevalt uut ja asjakohast sisu, näitad sellega oma aktiivsust turul. Vastata jälgijate ootustele ning pakkudes sellist sisu, mille järele on nõudlust.

Alusta plaaniga

Enne kui hakkad enda sotsiaalmeedia turundusplaani koostama mõtle mis on sinu ettevõtte eesmärk ja mida sa antud turundus meetodiga saavutada soovid.

Mis on sinu lõpptulemus? – Kui tead enda soovitud lõpptulemust on sul lihtsam keskenduda järgmistele punktidele, nagu näiteks kes on soovitud sihtgrupp, milliseid platvorme nad kasutavad ja kuidas nad sotsiaalmeediat kasutavad.

Määra oma sihtgrupp – Sihtgrupi määramine turunduse juures on olulise tähtsusega. Kui sa üritad müüa inimestele asja mida neil vaja ei ole, siis kulutad sa lihtsalt reklaami peale raha ilma mingisuguse tulemuseta. Pea meeles veel seda, kuidas sinu potentsiaalsed kliendid sotsiaalmeediat kasutavad ja kus nad paiknevad. Robustne näide oleks see, kui enamus sinu kliendid on Facebookis siis sul ei ole mõtet teha reklaami LinkdIn-is.

Mis väärtust lood? – Viimase asjana pea meeles mida sa soovid enda külalistele edasi anda. Mine süvitsi nende probleemide ja muredega ning loo neile väärtust mida nad hindavad.

Kuidas me sind aitame?

STRATEEGIA

Esmalt alustame täiesti tasuta konsultatsiooni kõnest, kus analüüsime sinu ettevõtet ning kus töötame välja plaani vastavalt soovidele. Tutvustame süsteemi kuidas jõuda “ideaalsete” klientideni! Anname täieliku ülevaate protsessist ja miks selline lähenemine mida pakume on sulle kõige parem!

Me aitame sind!

Kui oled huvitatud ja soovid koostööd teha, siis me aitame sul luua Facebooki kampaaniad, mis muudavad inimeste voo klientideks, kes ostavad! Kõik see toimub 12. päevaga, peale mida oleme valmis sinu ettevõtte uuele tasemele viima. 

Meie vastutame kogu protsessi eest 100%. Sina saad samal ajal keskenduda ja suunata fookust sinna, kus seda ettevõttes parasjagu vaja on.

Sotsiaalmeedia tähtsus tänapäeval!

Tuleks meeles pidada, et Facebook ei ole tänapäevalt ainult suhtlemiseks. See on koht, kus saad tõsta teadlikkust ja jõuda oma ettevõttega miljonite inimesteni!

Kui sa oled üks nendest ettevõtte omanikest, kes Facebooki ei kasuta ning ei pööra seda enda kasuks siis kahjuks oled sa ilma jäänud suurest hulgast potentsiaalsetest klientidest!

Kuid veel ei ole hilja!

Tõsta efektiivsust ja jõua inimesteni!

Me näitame kuidas luua Facebooki kampaaniaid, mis ei sihi inimesi vanuse, sugu, asukoha või asjade kaudu mis neid huvitab, vaid kuidas minna süvitsi nende hingeeluga ja tegeleda reaalsete probleemidega!

Kuidas leida üles nende igapäeva argimured mida nad endaga kaasas kannavad, kuidas leida üles nende saladused ja asjad mida nad enim ihkavad. Just tänu sellele informatsioonile näitame kuidas neid päriselt aidata!

VÕTA JULGELT ÜHENDUST


Soovid sotsiaalmeedia turunduse kohta rohkem teada saada?