Tagasiside

“Koostöö Timeffect OÜ-ga on sujuv ja meeldiv. Tegijad on täpsed, kiired, asjalikud ja arvestavad kliendi soovide ning ettepanekutega täiendades neid omalt poolt uute ideedega. Meie ettevõtte veebielu muutus kenamaks, mugavamaks ja paremini toimivamaks. Tänud ja kohtumiseni järgmiste projektide raames!” – Liana Kurg (Feralia OÜ asutaja ja tegevjuht)

“Alustasime timeffectiga koostööd kuna soovisime oma igakuiseid google adsi arveid vähendada ja olla googles orgaaniliselt esilehel. Poisid tegid põhjaliku töö, uuendasid meie kodulehte ja tegid kõik vajaliku, et pääseksime googles pildile. Poole aastat hiljem kandis töö vilja ja meie külastatavus suurenes kordades. Väga suurepärane töö ja mõistlikud hinnad. Soovitan kindlasti.” – Steven Sillamaa (RSLgrupp OÜ tegevjuht).

“Timeffect poisid on noored ja entusiastlikud! Minu jaoks on oluline, et koostööpartner mōistab minu nägemust, ent samas suunab, kuidas saaks paremini ja mida tasuks teisiti teha. Kui on soov teadmisi SEO vallas juurde saada, et siis hiljem juba ise edasi toimetada, siis on Timeeffect väga pōhjalik ja saab step- by- step juhised. Ja samas kui endal aega ega suurt huvi SEO -ga tegeleda ei ole, vōib julgelt kōik poiste hooleks jätta.” – Kristi Roosimägi (Kristifitness asutaja ja tegevjuht ).

GARANTII

100% RAHA TAGASI GARANTII

Kui peale esimest kuud tulemused paremaks läinud ei ole või meie koostöö ei vasta ootustele, siis anname kogu raha 100%-liselt tagasi!

Kuidas see töötab?

  • EESMÄRK : Esmalt istume kliendiga maha ning arutame, mis on sinu turunduskampaania eesmärk. Kas kampaania on vaja luua tootele või teenusele ning paneme paika kindlad tegurid mida jälgima hakkame. “KPI-d ehk Key Performance Indicator” Lisaks vaatame kuidas jagada ära eelarve ning mis tööd on vajalikud enne kampaania loomist.
  • KOOSTAME PLAANI : Ehitame üles täiesti uue müügitsükli ning mõtestame ära kuidas muuta kliendi teekond selliseks, mis tooks kõige paremaid tulemusi. Loome müügitsükliks vajaliku sisu, maandumislehed ja kõik muu vajaliku, mis on vajalik eduka kampaania ülesehitamiseks.
  • REKLAAMIDE KOOSTAMINE : Loome reklaamid vastavalt platvormile nii, et meie reklaamid ei meeldiks ainult inimestele vaid ka platvormile. Viime sind kurssi reklaamide koostamise hingeeluga ning loome sisu mis püüab inimesed tänapäeva sotsiaalmeedia lärmist otse meie müügitsükklisse. Tutvustame sulle struktuuri läbi mille luua pilkupüüdvaid reklaame ja kuidas sünnivad reklaamid mis turul võidavad.
  • TULEMUSTE OPTIMEERIMINE : Vaatame kuidas on senistel kampaaniatel läinud, suuname rohkem eelarvet sinna kus tuleb paremaid tulemusi, kuid samalajal pidevalt testime uusi lahendusi. Lisame kampaaniaid ja muudame kliendi teekonda müügitsükklis veelgi mugavamaks. Kogu asja eesmärk on muuta kampaaniad veelgi tõhusamaks ja kasumlikumaks.