Tagasiside

“Plaan oli luua endale uudse disainiga koduleht ning lihtsustada hinnapakkumis süsteemi, kuna see võttis minult vanasti meeletult aega ära. Timeffecti poisid tegid täiesti uue disaini ning lisaks vastavalt minu soovidele ka automaatse hinnapakkumise süsteemi. Nüüd käib protsess kiirelt ja lihtsalt ning saan rohkem tööle keskenduda. Mehed mõtlevad pidevalt kaasa ning koos oleme pidevalt katsetanud ja proovinud eri lahendusi. Kui tahad koostööpartnerit, kes tõesti hoolib sinu ettevõtte kasvust, siis soovitan!” – Tõnis Toom (Aurumees OÜ tegevjuht)

“Koostöö sujus meil väga hästi. Meil oli idee, millist lehte sooviksime ja vastu saime rohkemgi veel. Meie algsele ideele oskasid nad välja pakkuda efektiivsemaid lahendusi, mille peale meie ise ei oleks tulnud. Lisaks mõtlesid nad kaasa ja iga minu mõte realiseerus parimal võimalikul viisil. Kogu veebi kolimise protseduurid tegid nemad ära ja selle pärast ei pidanud ka meie muretsema. Kõike tehti väga teadlikult. Infot jagati pidevalt – mis tehtud, mis teoksil ja mis edasi. Tähtaegadest peeti täpselt kinni. Ka peale kodulehe valmimist töötab nende poolne nn “Helpdesk” väga hästi.” – Airi Raamat (SMS tegevjuht).

Optimeerime sisu selliseks, mis kutsub inimesi ostma!

Me kirjutame veebilehe sisu vastavalt turuanalüüsist saadud tulemustele. See tähendab seda, et me ei puhu inimestele suvalist mulli, vaid teame millised on turu lootused, ootused, unistused, valukohad ja mis neid enda soovitud eesmärgist hetkel veel eemal hoiab.

Läbi sellise analüüsi on meil võimalus rääkida inimesega otse ning tekitada potentsiaalses kliendis tunde, et me teame täpselt mida ta soovib. Oskame pöörata rõhku õigele punktidele, läbi mille kutsume inimest ostma.

Näitame sulle kuidas oma veebilehega turul silmapaista ja domineerida

Kui oma turul natuke tähelepanelikumalt ringi vaadata siis saad aru, et 99% ettevõtteid on kõik samasugused. Googles mingit kindlalt märksõna otsides on praktiliselt kõik iga pealkiri üksühele eelmisega ning enamasti langetab klient otsuse sellejärgi kellel on ilusam veebileht.

Me näitame sulle kuidas ainuüksi kahe lihtsa sammuga oma turul märkimisväärselt silma paista. See tähendab seda, et inimesed ei vali sinu lehte ainult usaldusväärse disaini pärast, vaid näevad seal väärtust millest neile reaalselt kasu on.

Viime sind süvitsi, kuidas luua pakkumist, millest oleks rumal keelduda ning kuidas pakkumine ja garantii omavahel siduda ning kuidas läbi nende lihtsate sammude oma turul domineerida.

Loome mõtestatud klienditeekonna, et potentsiaalne klient ei läheks kaduma

Töötame välja täpse müügitunneli, milles klient ei lähe kaduma. Aitame koostada teekonna algusest, kui inimene on täiesti külm ega tea sinust midagi, kuni müügini välja.

Näitame sulle millised sammud on vajalikud ning kuidas koguaeg hoida potentsiaalses kliendis huvi ning kuidas isegi kõige külmemad ja kaugemad inimesed ostma panna. Näitame sulle veel kuidas luua edukad taasturundus kampaaniad ning kuidas kirjutada reklaamid mis sobivad teatud sotsiaalmeedia kanaliga kokku.